Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Druk cyfrowy- możliwości i zastosowanie

Druk cyfrowy stał się nieodłącznym elementem współczesnego biznesu. Doskonale sprawdza się w poligrafii w przypadku małych nakładów. Technologia druku cyfrowego przenosi projekt bezpośrednio z komputera na nośnik, co daje możliwość szybkiego i ekonomicznego drukowania na różnych podłożach (papier, karton, tworzywa sztuczne).

Druk cyfrowy to nowoczesna metoda druku, która daje możliwość druku materiałów reklamowych takich jak ulotki, wizytówki czy broszury. Jest to metoda bezpośrednia, co oznacza, że pliki graficzne są przesyłane bezpośrednio do drukarki, eliminując potrzebę stosowania matryc czy cylindrów z farbą, co jest charakterystyczne dla druku offsetowego. Druk cyfrowy wykorzystuje różne techniki, takie jak laserowe, magnetograficzne czy natryskowe, które pozwalają na precyzyjne odwzorowanie projektów graficznych. Zaletami tej technologii są szybkość realizacji, możliwość łatwej edycji projektów, a także precyzja i trwałość wydruków. Druk cyfrowy jest szczególnie opłacalny przy druku niskonakładowym, co sprawia, że jest on atrakcyjny zarówno dla dużych firm, jak i indywidualnych użytkowników. Druk cyfrowy pozwala na personalizację wydruków, dzięki czemu np. zaproszenie, bilet czy wizytówka mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki nowoczesnej drukarce cyfrowej możemy zapewnić krótkie terminy realizacji zleceń i optymalizację kosztów nawet przy niskich ilościach.

Accurio Print C4065 czyli na czym drukujemy

Accurio Print C4065 firmy Konica Minolta to wszechstronne urządzenie, które umożliwia perfekcyjny druk cyfrowy w wysokiej rozdzielczości. Bezproblemowa eksploatacja oraz niezawodność tego urządzenia zwiększa jakość druku, wydajność i ekonomiczność pracy w naszej firmie. Dzięki temu urządzeniu możemy zaoferować cyfrowy druk kolorowy, dwustronny, wysokiej jakości o maksymalnej długości 864 mm. Oferujemy dużą różnorodność dostępnych na rynku nośników; w tym cienki i gruby papier, papier tłoczony, koperty itp. Wykańczanie wydruków, odbywa się w ramach jednego zintegrowanego procesu produkcyjnego. Dzięki temu spełniamy wszystkie współczesne wymagania w przypadku druku cyfrowego odnoszące się do branży poligraficznej.

Zastosowanie druku cyfrowego w naszej ofercie

Pozyskanie urządzenia drukującego w postaci Accurio Print C4065 umożliwia nam wysokiej jakości druk cyfrowy różnorodnych materiałów marketingowych. Teraz możesz zamówić w naszej drukarni cyfrowej w atrakcyjnej cenie wydruki reklamowe takie jak: katalog, ulotka, kalendarz czy broszura. Nasze urządzenie pozwoli Ci także na personalizację materiałów, co jeszcze bardziej zwiększy ich skuteczność. Dzięki tej drukarce możemy dostarczyć Ci profesjonalne i bardzo dobrej jakości wydruki w krótkim czasie, dzięki czemu będziesz mógł szybko rozpocząć swoją kampanię marketingową.
Zapewniamy kompleksową obsługę przygotowania do druku i doradztwo przy tworzeniu projektów graficznych abyś otrzymał dokładnie to, czego potrzebujesz. Działamy szybko i sprawnie, dostosowując się do Twoich wymagań i potrzeb. Dzięki nam Twoja kampania reklamowa będzie jeszcze bardziej skuteczna i atrakcyjna dla odbiorców. Skorzystaj z naszych usług i zamów wydruki reklamowe już dziś, aby wyróżnić się na rynku i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów Twojej firmy! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i zawsze służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka