Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Druk katalogów reklamowych szytych, czyli promocja w wielkim stylu


Zapytaj o produkt

Druk katalogów reklamowych to wyjątkowy i prestiżowy sposób na zaprezentowanie firmy. Obok strony internetowej czy obecności w social mediach, katalog jest jedną z ważniejszych form promocji. Dobrze przemyślany i estetycznie wykonany może być doskonałą wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Daj szansę katalogom i przekonaj się, jak skutecznie wypromują Twoją markę.

Katalogi szyte - rozmach i prezentacja

Druk katalogów reklamowych szytych jest jedną z najlepszych form reklamy, wykorzystywaną do celów marketingowych firmy. To nie tylko elegancki, lecz również bardzo praktyczny sposób na dotarcie z informacją o swoich produktach. Szyty katalog reklamowy to produkt, który urzeka na pierwszy rzut oka. Wykonany z wyśmienitych materiałów, z atrakcyjną grafiką, z dbałością o każdy detal, podnosi wizerunek firmy. Dzięki swojej estetyce szyty katalog reklamowy przyciąga uwagę klientów, którzy z chęcią decydują się na zapoznanie z ofertą. Katalog reklamowy kojarzy się z ekskluzywnym nośnikiem informacji. Pokazując najważniejsze elementy oferty, prezentując je w atrakcyjny sposób, przykuwa się uwagę odbiorcy. Dzięki temu klientom łatwiej jest dokonać wyboru i zdecydować się na skorzystanie z propozycji Twojej firmy. Katalog szyty to reklama w wielkim stylu. Przyciąga uwagę i powinna stać się elementem wyposażenia każdego biura czy salonu sprzedażowego. Daj szansę katalogom i przekonaj się, jak skutecznie wypromują Twoją markę.

Katalog firmowy - druk katalogów - przykładowy projekt

Wydruk katalogów – wyjątkowa reklama firmy

Wydruk katalogów jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na promowanie firmy i jej produktów. To niezwykle ważne narzędzie reklamowe, które pozwala na przedstawienie całej oferty w sposób estetyczny i przystępny dla odbiorców. Dzięki katalogom klienci mogą poznać szczegóły produktów, zobaczyć ich zdjęcia oraz porównać ceny. Ponadto, katalogi oferują wiele możliwości kreacji i personalizacji, dzięki czemu można skutecznie wyróżnić się wśród konkurencji. Druk katalogów szytych i klejonych jest nie tylko źródłem informacji dla klientów. Buduje również wizerunek firmy, potwierdzając jej profesjonalizm i zaangażowanie w biznes. Dlatego warto zainwestować w katalogi i zaprezentować swoją firmę w najlepszym świetle. 

Z szacunku do Klientów, czyli projektowanie katalogów i folderów reklamowych online

Katalogi produktowe, niezmiennie od wielu lat, pozostają podstawowymi narzędziami marketingowymi. Stanowią jeden z najskuteczniejszych nośników informacji i promowania produktów oraz wydarzeń i przedsięwzięć. Właśnie dlatego firma posiadająca swój katalog budzi szacunek i pozytywne skojarzenia. Jedno jest pewne: aby taka forma promocji osiągnęła swój cel, katalog musi być atrakcyjny pod względem wizualnym i merytorycznym. Na Państwa życzenie nasza drukarnia wydrukuje katalogi firmowe z różnego rodzaju papieru, o różnej gramaturze, w różnym formacie, z różną ilością stron. Wykorzystujemy technikę druku offsetowego i cyfrowego, zależnie od ilości szt. i specjalnych preferencji. Oferujemy również przygotowanie projektu graficznego katalogu. Profesjonalna szata graficzna bowiem powinna być dopasowana do charakteru i potrzeb klienta. Dzięki temu potencjalny klient będzie miał pełny obraz oferty i z pewnością zainteresuje się Państwa firmą. Zapewniamy wysoką jakość katalogów, a także, szanując Państwa czas, krótkie terminy realizacji. Wypełnij formularz zlecenia na drukowanie katalogu. Zleć druk katalogów online. Po weryfikacji plików zamówienie zostanie zrealizowane.

Katalogi reklamowe szyte i klejone - na czym polega różnica?

katalogi ofertowe - przykład katalogu klejonego

Katalogi mogą być zszywane, jak i sklejane. Zszywanie dotyczy mniejszych objętości, do 48 stron. Kartki są zszyte zszywkami płaskimi lub oczkowymi (tzw. oprawa zeszytowa). Druk okładki i wnętrza katalogów szytych mogą odbywać się na papierze offsetowym, lub kredowym (matowym lub z połyskiem o gramaturze 130g-350g). Podczas druku można wprowadzić uszlachetnienie okładki (srebrzenie, złocenie czy folię). Katalogi klejone natomiast objętościowo mogą mieć nawet do kilkuset stron. Takie katalogi są połączone specjalnym, trwałym klejem, dzięki czemu wyglądają bardzo estetycznie, są wytrzymałe i mają elastyczne grzbiety. Zawartość środka jest solidnie połączona z okładką. Okładka katalogu wykonana jest z grubszego papieru (np 250g), natomiast strony wewnętrzne z papieru offsetowego 90 g lub kredowego o gramaturze 90g, 130g, lub 170g. Okładki katalogów można wydrukować w pełnym kolorze (4+4), a wnętrze w kolorze (4+4) lub czerni (1+1). Katalogi drukujemy w formatach A4, A5, A6. Zadzwoń lub skontaktuj się z nami online. 

Druk folderu, czyli firma w pigułce

Folder jest rozbudowaną wersją ulotki reklamowej, z ogólnymi danymi i najważniejszymi informacjami. Folder reklamowy może, powiadamiać o konkretnym produkcie lub usłudze, aktualnej promocji czy innym bieżącym wydarzeniu. Z uwagi na mniejszą zawartość stron powinien pomieścić to, co najważniejsze, a więc informacje o twojej firmie i jej ofercie. Na końcu dobrze jest umieścić firmowy adres i telefon oraz mapkę dojazdu. Folder, tak jak katalog musi być estetyczny, przejrzysty i atrakcyjny graficznie. Wykonujemy foldery różnej wielkości i z różnego rodzaju papieru ( np na papierze kredowym o gramaturze ok. 130g), w różnym nakładzie. Współpracujemy indywidualnie z Naszymi Klientami nad każdym projektem. Służymy radą opartą na długoletnim doświadczeniu. Druk folderu to z pewnością dobry wybór dla każdego przedsiębiorcy, który chce pozyskiwać nowych klientów oraz utrzymywać dotychczasową grupę odbiorców. Gwarantujemy wysoką jakość druku oraz szybki czas realizacji. Wybierz katalogi lub foldery do promowania swojej firmy i poznaj ich wyjątkowe zalety.

Zapytaj o produkt Druk katalogów reklamowych szytych, czyli promocja w wielkim stylu
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nakład
Dodatkowe informacje
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka