Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Druki samokopiujące najlepszej jakości, szybko i tanio


Zapytaj o produkt

Druki samokopiujące na zamówienie to bardzo przydatne narzędzie biurowe, dzięki któremu można szybko i łatwo tworzyć kopie dokumentów. W wielu przedsiębiorstwach, instytucjach, a także gabinetach lekarskich jest bardzo dużo dokumentów w obiegu, które wypełniane są ręcznie. Dlatego, jeśli ktoś potrzebuje kopii lub drugiego formularza dokumentu może zastosować bloczki samokopiujące na zamówienie. To proste w użyciu formularze potwierdzenia odbioru, faktury, druki zamówień, druki magazynowe, druki cmr, a także dowody księgowe, które idealnie sprawdzają się i zawsze są dostępne pod ręką.  Możemy wykonać druki takie, jakich naprawdę potrzebujesz i które ułatwią Twoją codzienną pracę. Dzięki naszej drukarni produkty będą dokładnie dostosowane do wymagań użytkownika, a jakość druku będzie najwyższa. Co więcej, zamawianie bloczków samokopiujących w drukarni internetowej jest szybkie i łatwe, a ceny bardzo przystępne. Dlatego każdy, kto potrzebuje bloczków samokopiujących, powinien skorzystać z tej oferty, by mieć pewność, że jego dokumenty będą zawsze wyglądać profesjonalnie. Prześlij plik do druku. Zamów online.

Przykładowy bloczek samokopiujący - projekt i druk na zamówienie.

Jak produkujemy druki samokopiujące na zamówienie?

Podczas realizacji zamówienia druku bloczków samokopiujących stosujemy wysokiej jakości papier. Druki samokopiujące drukujemy w technologii druku cyfrowego lub offsetowego. W zależności od potrzeb do druków samokopiujących stosujemy druk jednostronny lub druk dwustronny. Na życzenie klienta możemy też wykonać dodatkowe opcje takie jak: numeracja, kod kreskowy, większa ilość kopii, okładka z nadrukiem (np. logo firmy), personalizacja. Jeśli chcieliby państwo, możemy wykonać perforację (standardowo 2 lub 4 otwory), która ułatwi przechowywanie druków np. w segregatorze. Wykorzystywanym przy produkcji druków jest papier samokopiujący o gramaturze 80 g. Kolor papieru samokopiującego możecie państwo wybrać indywidualnie lub zastosować dostępne kolory (żółty, różowy, biały, zielony) Druki samokopiujące dostosowywane są, do państwa wygody i mogą być wykonane w formie bloczków o objętości 25, 50 kompletów w bloczku. Jeden komplet to oryginał plus jedna, dwie lub trzy kopie. Jeśli wybierzemy 50 jako ilość kompletów w bloczku (oryginał +dwie kopie) to nasz bloczek będzie się składał ze 150 kartek. 

Format i ilość kopii bloczków samokopiujących mają znaczenie

Bloczki samokopiujące drukujemy w formatach netto: A4 (210 x 297 mm), A5, A6, oraz DL. Format A5 ma wymiary 148 mm x 210 mm, format A6 – 105 mm x 148 mm, z kolei DL 99 x 210 mm. Jeżeli potrzebujecie Państwo bloczków w niestandardowym formacie, prosimy o kontakt. Ponadto podczas składania zamówienia należy wskazać liczbę kopii: jedną, dwie, trzy lub określoną liczbę. Można również wybrać klejenie: po krótkim boku lub po długim boku. Z kolei, jeżeli chodzi o nakład, to druki samokopiujące mogą zostać zrealizowane już od jednej do 100 sztuk. Nasze bloczki wyróżniają się na tle innych bloczków. Gwarantujemy nie tylko jedne z najbardziej atrakcyjnych cen, ale także wysoką jakość usług, gwarancję szybkiego czasu realizacji, szybką dostawę sprawdzona firmą kurierską.  Z naszych usług skorzystały już tysiące klientów, wypróbuj i Ty.

Zapytaj o produkt Druki samokopiujące najlepszej jakości, szybko i tanio
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nakład
Dodatkowe informacje
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka