Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Kalendarze firmowe z logo – projekt i druk kalendarzy


Zapytaj o produkt

Kalendarze firmowe z logo firmy to doskonałe gadżety reklamowe. Mogą służyć do promocji i zwiększenia rozpoznawalności marki. To świetny pomysł na prezent dla kontrahentów, partnerów biznesowych, pracowników. Odpowiednio zaprojektowane kalendarze z logo to przydatny i stylowy upominek, który będzie subtelnie przypominał o Państwa ofercie przez cały rok. Idealny kalendarz firmowy powinien być przede wszystkim funkcjonalny, ale także atrakcyjny wizualnie. Warto zwrócić uwagę na dobór odpowiedniej grafiki, która podkreśli charakter kalendarza oraz umieszczenie na nim wszystkich niezbędnych informacji (logo, dane kontaktowe, numery kierunkowe). Indywidualny projekt graficzny pomoże Ci podkreślić charakter Twojej działalności i wyróżnić się w czasie spotkań biznesowych. Projektowanie i druk kalendarzy to skomplikowany proces, ponieważ wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Pomożemy Ci stworzyć Twój kalendarz reklamowy. Oferujemy druk i projekt kalendarzy reklamowych dla firm. W naszej ofercie znajdziecie państwo kalendarze jednodzielne, kalendarze trójdzielne, kalendarze plakatowe, kalendarze biurkowe, kalendarze piramidkowe, kalendarze ścienne oraz małe kalendarzyki listkowe. Zapewniamy pomoc i doradztwo.

Kalendarz firmowy dla drukarni

Oferujemy szeroki wybór kalendarzy:

Przykład kalendarza ściennego jednodzielnego
Kalendarze jednodzielne
Przykład kalendarza ściennego trójdzielnego
Kalendarze trójdzielne
Kalendarze biurkowe dla firm
Kalendarze biurkowe dla firm
Firmowy kalendarz plakatowy
Kalendarze plakatowe
Przykład kalendarza listkowego - w formacie wizytówki
Kalendarze listkowe

Jaki kalendarz firmowy wybrać?

Koniec roku to czas, kiedy zaczynamy zastanawiać się na wyborem kalendarza. Będzie on bowiem towarzyszył nam przez cały rok, pomagając w organizacji czasu, planowaniu spotkań oraz notowaniu ważnych terminów. Kalendarz powinien spełniać kilka ważnych kryteriów, takich jak: funkcjonalność, estetyka i jakość. Wybór odpowiedniego kalendarza zależy też od indywidualnych preferencji.  
Warto zastanowić się nad tym, jaką funkcję ma pełnić dany kalendarz – czy ma być jedynie praktycznym narzędziem, czy też może stanowić element dekoracji naszego wnętrza? Jest to świetny pomysł, na prezent który jest również doskonałą formą reklamą firmy. Do najbardziej popularnych typów kalendarzy reklamowych należą: ścienne, biurkowe, kieszonkowe. 

Kalendarze ścienne

Dużym zainteresowaniem cieszą się kalendarze trójdzielne dlatego że wyróżniają się czytelnym rozkładem. Na planszy rozmieszczone są 3 miesiące (miniony, obecny i przyszły). Kalendarze trójdzielne składają się z kartonowego podkładu, na którym przyklejone są kalendaria wydrukowane na papierze offsetowym. Profesjonalna personalizacja kalendarza, pomoże ci w zadbaniu o wizerunek i wysoką pozycję firmy.  Stwórz swój kalendarz z indywidualnym nadrukiem i podaruj taką całoroczną reklamę swoim klientom. 

Jeśli stawiasz na prostotę i funkcjonalność wybierz kalendarz jednodzielny. Najistotniejszą częścią tego kalendarza jest kalendarium. 12 stron kalendarium naniesione jest na karton (300 g). Kalendarium drukowane jest na papierze offsetowym (90 g) w kolorystyce czarno-czerwonej. Dopasowując do kalendarza odpowiednią kopertę zyskujesz gotowy do wysyłki produkt reklamowy.

Nowoczesny kalendarz ścienny może być piękna ozdobą, gdy jest kalendarzem plakatowym. Przyciągnie wzrok formatem i czytelną formą. Powieszony na ścianie ozdobi wnętrze. Łączy bowiem cechy organizera i doskonałego nośnika reklamy. Przy tworzeniu kalendarza plakatowego istotną rolę odgrywa grafika, która towarzyszy kalendarium. Projektując grafikę warto wziąć pod uwagę oczekiwania grupy odbiorców (np. wielkość i charakter pomieszczenia, czy przyjmuje się w nich interesantów itp.) Najbardziej popularnym motywem umieszczanym na kalendarzach plakatowych są: zdjęcia przyrody, krajobrazy lub zdjęcia ściśle związane z branżą przedsiębiorstwa.

Kalendarze biurkowe

Dla pracowników biurowych idealnie sprawdzą się: 

kalendarze piramidkowe w formacie A5, które charakteryzują się poręcznym formatem i czytelnym kalendarium. Na kalendarzu piramidkowym możemy nanieść nazwę firmy, logo lub inny atrakcyjny nadruk. Kalendarze piramidkowe łączą ze sobą funkcję praktyczną, dekoracyjną i reklamową. Świetnie sprawdzają się np. w punktach usługowych, biurach czy gabinetach. 

Kalendarze listkowe

Kalendarze listkowe w formacie 85×55 to dobry wybór dla tych, którzy szukają niewielkiego, podręcznego kalendarza z własnym logo. Wielkością zbliżone do karty kredytowej zmieszczą się w każdym portfelu. Ich największym atutem jest to, iż łączą ze sobą niewielki rozmiar, funkcję typowego kalendarza i są doskonałym nośnikiem reklamy.

Zapraszamy serdecznie do zamawiania kalendarzy reklamowych. Zapewniamy szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny.

Zapytaj o produkt Kalendarze firmowe z logo – projekt i druk kalendarzy
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nakład
Dodatkowe informacje
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka