Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Opakowania kartonowe Poznań


Zapytaj o produkt

Opakowania kartonowe Poznań to usługa wychodząca naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na różnego rodzaju opakowana produktowe. Dlatego oferujemy wysokiej jakości opakowania jednostkowe z tektury litej i opakowania kaszerowane dla firm z Poznania i okolic.

Zapraszamy do współpracy klientów, którzy szukają stabilnego kontrahenta. Drukarnia agmis druk została założona w 2004 roku i świadczy usługi związane z produkcją opakowań tekturowych i poligrafią. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i nieustannemu rozwojowi jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa potrzeby w tym zakresie. Oferujemy kompleksową obsługę (dobór kartonu, projekt techniczny opakowania, projekt graficzny) Wskutek szerokiej współpracy z różnymi dostawcami tektury, mamy możliwość pozyskania surowca w różnorodnych cenach. W zawiązku z tym możemy dopasować ofertę dla każdego klienta indywidualnie. Posiadamy dużą bazę gotowych wykrojników, które można wykorzystać, oszczędzając koszty produktu.

W szczególności polecamy:

  • pudełka na buty,
  • pudełka do bielizny,
  • pudełka do galanterii skórzanej,
  • pudełka do koszul,
  • pudełka do ręczników,
  • pudełka do halek,
  • opakowania na ciastka,
  • opakowania farmaceutyczne,
  • pudełka RTV i AGD,
  • pudełka do alkoholi i wiele innych.

Pudełka kaszerowane Poznań

Zachęcamy klientów z miasta Poznań do zapoznania się z naszą ofertą na wysokiej jakości opakowania tekturowe w tym również pudełka kaszerowane.

Produkcja opakowań tekturowych w naszej firmie odbywa się w kilku etapach, od projektu graficznego, aż do końcowego gotowego pudełka z nadrukiem.

Oferujemy usługi poligraficzne typu: sztancowanie, kaszerowanie itp. 

Pudełka kaszerowane są jednymi z najbardziej wytrzymałych i solidnych opakowań. Wykazują dużą odporność na transport oraz warunki atmosferyczne. Idealnie nadają się do długotrwałego przechowywania produktów. Dzięki zastosowaniu druku offsetowego pudełka kartonowe kaszerowane zyskują piękny niepowtarzalny wygląd. W czasie produkcji opakowania kartonowego możemy zastosować różne techniki uszlachetnienia papieru takie jak lakierowanie wybiórcze, folia mat lub połysk, tłoczenie. Dzięki tym technikom stworzymy dla Twojej marki wyjątkowe, przyciągające uwagę opakowanie kaszerowane będące także reklamą firmy.

Nasze studio graficzne zajmie się przygotowaniem projektu od podstaw lub modyfikacją istniejącego projektu w zależności od potrzeb klienta. Gwarantujemy pełną satysfakcję.

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień na opakowania kartonowe.

Zapytaj o produkt Opakowania kartonowe Poznań
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nakład
Dodatkowe informacje
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka