Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Opakowania kaszerowane, czyli rewolucja w świecie druku


Zapytaj o produkt

Wybierz rodzaj opakowania

Pudełka na buty | Pudełka kartonowe z przykrywką | Opakowania spożywcze Opakowania kaszerowane - przykłady

 

Opakowania kaszerowane to określenie, które może brzmieć tajemniczo. Tymczasem jest to jedna z najczęściej stosowanych technologii przez producenta pudełek. Może przypominać trochę laminowanie folią, jednak polega na oklejeniu dużej grubości materiału cienkim papierem, tekturą lub kartonem. Ta metoda używana w drukarniach nadaje wyrobom wykonanym wyjątkowego charakteru, zyskują atrakcyjny, dekoratorski wzór. Sprawia również, że poprawiają się ich właściwości techniczne, dzięki czemu stają się wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Jednym zdaniem, można śmiało powiedzieć, że jest to jedna z popularnych technik uszlachetniania, bardzo udoskonalona w ostatnich latach. Przekonaj się o jej wyjątkowych zaletach i dowiedz się, na czym to właściwie polega.

Kiedy producent opakowań kaszerowanych stosuje technikę kaszerowania?

Offsetowa maszyna drukująca świetnie radzi sobie z surowcem litym o różnej gramaturze, jednak do pewnego stopnia grubości. Grubszy surowiec, na przykład tektura nie pozwala na jej bezpośrednie zadrukowanie. Wymaga to użycia dodatkowej warstwy papieru do druku i sklejenia jej z innym materiałem. I tutaj wkracza technika kaszerowania polegająca na połączeniu ze sobą, przy pomocy specjalnego kleju, dwóch materiałów, na przykład tektury cienkim papierem. Papier posiada już gotowy nadrukowany na całej powierzchni ozdobny deseń. Po sklejeniu z grubszym surowcem stanowi z nim idealną całość. Jest to bardzo wygodne, praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które w naszej pracy stosujemy standardowo na co dzień. Do tego celu wykorzystujemy specjalną maszynę, nazywaną kaszerówką lub kaszerownicą. Urządzenie wyposażone jest w wałki nadające klej na nieregularną powierzchnię oraz prasę. Dzięki niemu możemy uzyskać idealną, równomiernie sklejoną płaszczyznę kartonu. Konsystencja i ilość kleju dozowana jest przez doświadczonego operatora.

Jakie zalety posiadają kartony i pudełka kaszerowane?

Kaszerowanie opakowania ma na celu, przede wszystkim ochronę jego zawartości. Ponadto umożliwia wykonanie dowolnego nadruku na warstwę papierową m.in. kolorowej grafiki, atrakcyjnego wzoru, logo i umieszczenia innych informacji. Tak wykonane tekturowe pudełka są dosyć mocne i wytrzymałe, a także wykazują duży stopień odporności na wilgoć. Stają się materiałem wielofunkcyjnym (np. pudełka fasonowe), który często wykorzystuje się jako opakowania na artykuły spożywcze, obuwie, bieliznę, a także elektronikę, armaturę łazienkową itp. Zgodnie z przeznaczeniem, mogą służyć do przechowywania różnej wielkości produktów, ale świetnie też sprawdzą się jako przykuwający uwagę gadżet lub upominek reklamowy. Zresztą tę samą technikę można stosować przy produkcji ozdobnych opakowań, na okładkach książek, wizytówkach, etykietach itp. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i staramy się zrealizować najbardziej śmiałe przedsięwzięcia. Trwałość, wysokie walory estetyczne i niebanalny wygląd produktów wykonanych z tektury kaszerowanej doceniło już wielu zadowolonych klientów. Dołącz do nich i korzystaj z szerokiego wachlarza możliwości, jakie daje ta wyjątkowa technika uszlachetniania.

Jakie rezultaty daje kaszerowanie tektury falistej?

Przykład opakowania kaszerowanego

Postęp technologiczny rozwija się bardzo dynamicznie, czego dobrym przykładem jest możliwość kaszerowania. Kaszerowanie jest stosowane do połączenia takich materiałów jak, gruby karton z papierem powlekanym, cieńszy z grubszym kartonem, a także karton z mikrofalą. Ta ostatnia cechuje się dużą twardością i sztywnością, dzięki czemu samo jej wykorzystanie znacznie poprawia parametry techniczne tektury, a tym samym wytrzymałość produktu. Poza tym, jest atrakcyjna wizualnie, zatem możliwość połączenia jej z kartonem lub innym rodzajem papieru daje niesamowite efekty. Praca z mikrofalą jest trochę bardziej wymagająca, ale warta zachodu, z uwagi na rewelacyjny rezultat. Tak, niektóre projekty wymagają poświęceń, ale my lubimy trudne wyzwania. Sprawdź i skorzystaj z naszej oferty. Rzetelna wycena, profesjonalizm to cechy naszej firmy. Jako producent kartonów pomożemy Tobie stać się współtwórcą niesamowitych koncepcji wedle własnego pomysłu, związanych z metodą kaszerowania. Obsługa klienta pomoże Państwu złożyć zamówienie w różnym rozmiarze i nakładzie.

 

Zapytaj o produkt Opakowania kaszerowane, czyli rewolucja w świecie druku
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nakład
Dodatkowe informacje
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka