Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Opakowania z tektury litej - producent opakowań jednostkowych


Zapytaj o produkt

Jesteśmy doświadczonym producentem opakowań z tektury litej, który obsługuje przedsiębiorstwa każdej wielkości, od małych firm po duże korporacje. Pomożemy skonstruować w wysokiej jakości, niemal każdy rodzaj opakowania, jakiego potrzebujesz.

Przykład opakowania z tektury litej

Produkujemy opakowania reklamowe z dowolnym nadrukiem wykonanym techniką offsetową. Oferujemy druk w pełnym kolorze oraz uszlachetnianie polegające na wykonywaniu lakierowania lub foliowania. Uszlachetnianie sprawdzi się jako zabezpieczenie powierzchni kartonu oraz podniesie walory estetyczne produktu. Proponujemy również usługi złocenia lub tłoczenia na opakowaniu, jak również różne specjalne farby i wykończenia. Realizujemy również kompleksowe usługi projektowe, aby pomóc Ci stworzyć unikalny wygląd Twojej firmy i wzmocnić jej rozpoznawalność. Nasz zespół doświadczonych grafików może pomóc Ci w zaprojektowaniu atrakcyjnego wizualnie opakowania, które wypromuje Twoje produkty lub usługi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług lub chcesz uzyskać wycenę swojego projektu, skontaktuj się z nami już dziś!

Jakim branżom polecamy pudełka z tektury litej?

Pudełka tekturowe nadają się przeważnie do pakowania produktów lekkich i są wykorzystywane m.in. w branży spożywczej, elektronicznej, kosmetycznej, chemicznej czy branży farmaceutycznej. Służą jako sposób ochrony produktów podczas wysyłki i obsługi, a także do informowania klientów o składnikach lub instrukcjach obsługi. Do realizacji odpowiedniej jakości opakowania, stosuje się zazwyczaj tekturę o gramaturze 250 – 400g. Dzieje się tak dlatego, że tektura w tym przedziale gwarantuje idealną równowagę między wytrzymałością i ochroną dla danego produktu, nie będąc przy tym zbyt ciężką lub kosztowną. Jej ważną cechą jest możliwość uzyskania atrakcyjnego nadruku przy wysokiej estetyce wykonania. Taka tektura w zupełności zabezpiecza produkty przed uszkodzeniem czy odkształcaniem w czasie transportu i świetnie sprawdza się w druku offsetowym, lakierowaniu i hot-stampingu. Z powodzeniem również możemy wykonać na niej wytłaczane napisy w języku Braille’a. Co więcej, tektura o gramaturze w tym przedziale może być łatwo poddana recyklingowi.

Jaka jest funkcja marketingowa opakowań?

Marketingowa funkcja opakowania ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu produktu. Kartonik przyciąga nabywców, tworzy pozytywną rozpoznawalność marki i zachęca do sprzedaży. Może być wykorzystany do przekazania informacji o jakości produktu, stworzenia emocjonalnej więzi z konsumentami i odróżnienia produktu od konkurencji. Powinien być zaprojektowany z myślą o widoczności, wytrzymałości i ochronie. Firmy powinny również wziąć pod uwagę rozmiar swojego produktu i indywidualne potrzeby klienta, aby upewnić się, że ich kartoniki spełniają wszystkie oczekiwania. Dodatkowo firmy powinny umieszczać na swoich kartonikach istotne informacje, takie jak szczegóły produktu, instrukcje i informacje kontaktowe. Pomaga to budować zaufanie między klientami a markami, zapewniając jednocześnie łatwy sposób na dotarcie do nich w razie potrzeby. Inwestując czas w stworzenie idealnego pudełka, firmy promują swoją markę w najlepszy możliwy sposób, zapewniając jednocześnie pozytywne doświadczenia klientów. Stosując kreatywne projekty na pudełkach kartonowych, firmy są w stanie jeszcze bardziej zaangażować swoją grupę docelową i zwiększyć lojalność klientów. Ostatecznie, efektywne pudełko odgrywa integralną rolę w sukcesie każdej firmy, pomagając promować jej produkty w sklepach i w Internecie.

Dlaczego warto nam zaufać i skorzystać z naszej oferty

  • Tworzymy kartoniki według projektów i przekazanych nam wytycznych, aby się dostosować do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
  • Na zamówienie wykonujemy prototyp pudełka w celu uniknięcia błędów w procesie produkcyjnym.
  • Konsultujemy gramaturę, sztywność i rodzaj kartonu dostosowując je do asortymentu.
  • W każdym elemencie produkcji opakowań dbamy o najwyższe standardy jakości i dokładamy wszelkich starań dla Państwa satysfakcji i zadowolenia ze współpracy z nami.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Państwu najlepszej obsługi klienta i produktu, który spełnia Państwa potrzeby. Staramy się być niezawodnym, wydajnym i opłacalnym dostawcą w naszej branży. Nasz zespół stale poszukuje sposobów na ulepszenie naszych procesów i produktów, aby każdy klient mógł otrzymać produkt najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Cenimy naszych klientów i jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktu za każdym razem.

Zapytaj o produkt Opakowania z tektury litej - producent opakowań jednostkowych
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nakład
Dodatkowe informacje
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka