Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Producent opakowań kartonowych Warszawa


Zapytaj o produkt

Opakowania kartonowe Warszawa to propozycja drukarni  agmis druk dla klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego. Proponujemy również pudełka kaszerowane, oraz opakowania z tektury litej które są przeznaczone dla wielu branż. Pudełka kartonowe dla Twoich produktów wyprodukowane przez nas będą trwałe, solidne, wytrzymałe w transporcie i przechowywaniu. Indywidualna grafika i profesjonalne wykonanie zapewni państwa opakowaniom kartonowym niepowtarzalny wygląd, podkreśli charakter firmy i z pewnością wzbudzi zainteresowanie produktem. Na pudełkach kartonowych stosujemy druk offsetowy, który może być uszlachetniony lakierowaniem wybiórczym, folią w macie lub połysku, oraz tłoczeniem. Nasze doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza, krótkie terminy realizacji oraz park maszynowy, są gwarancją uzyskania produktów w jakości, która Państwa usatysfakcjonuje. Oferujemy także pełne doradztwo. Nasza otwartość na współpracę z wieloma dostawcami tektury powoduje, że możemy zaproponować ofertę na dany produkt w rozpiętości cenowej dostosowanej do Państwa wymagań.

Przede wszystkim polecamy:

Opakowania kaszerowane Warszawa

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych z Warszawy i okolic, szukających wiarygodnego i stabilnego kontrahenta. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na opakowania tekturowe kaszerowane.

Dbamy o to, by w naszej stałej ofercie znajdowały się surowce odpowiadające wymaganiom jakościowym i estetycznym. Pragniemy, by opakowania z tektury litej lub kaszerowanej wyprodukowane przez nas były zgodne z wymaganiami i potrzebami naszych klientów. Dobrze wykonane opakowania kartonowe z powodzeniem mogą zastąpić opakowania z tworzyw sztucznych. Opakowania kartonowe charakteryzuje także niska waga oraz ekologiczny charakter, co ma istotny wpływ na ochronę środowiska. Gwarantujemy terminową realizację. Zatrudniony przez nas wykwalifikowany zespół, a także wieloletnie doświadczenie powodują, iż jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji opakowań kartonowych.

Oferujemy również usługi związane ze sztancowaniem i kaszerowaniem jako kooperant dla drukarni i zakładów poligraficznych. Współpraca z nami będzie dla obu stron bardzo owocna i zapewni na pewno wiele satysfakcji.

Zapraszamy do kontaktu. Napisz lub zadzwoń.

Zapytaj o produkt Producent opakowań kartonowych Warszawa
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nakład
Dodatkowe informacje
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka