Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Prywatny ochroniarz produktu, czyli producent opakowań tekturowych


Zapytaj o produkt

Opakowania z tektury litej | Opakowania kaszerowane

Producent pudełek z nadrukiem, dysponując szeroką ofertą możliwości, pomoże rozwiązać problem z bezpiecznym i solidnym zapakowaniem produktów. Pudełko produktowe z nadrukiem dzięki unikatowej grafice jest również skuteczną promocją marki. To doskonały produkt reklamowy dla mniejszych i większych firm oraz Klientów indywidualnych.

Kartoniki z nadrukiem w różnych rozmiarach i fasonach zapewniają bezpieczny transport produktów, ich przechowywanie, a także promocję marki. Historia pudełek sięga XVI wieku, ale dopiero trzy wieki później opatentowano tekturę jako surowiec do pakowania delikatnych produktów. W latach 50 ubiegłego wieku były już standardowym wyposażeniem sklepów samoobsługowych. Powoli stawały się nośnikiem reklamy, od prostych napisów, aż po kolorową, bogatą grafikę, jaką znamy dzisiaj. Przekonaj się, jak ważną funkcję pełnią pudełka produktowe z nadrukiem.

Pudełka na buty - przykłady opakowań kaszerowanych agmis druk

Pudełka z własnym nadrukiem – które wybrać?

Opakowania tekturowe mogą być produkowane różną techniką, zależnie od ich przeznaczenia i użytego materiału. Do ich wytwarzania zazwyczaj stosuje się dwa typy surowców, tekturę litą lub kaszerowaną. Tektura od 250 do 400g idealnie nadaje się na opakowania lżejszych produktów. Takie pudełka używane są przeważnie w branży spożywczej, elektronicznej, kosmetycznej lub chemicznej. Materiał nie wymaga dodatkowych wzmocnień i łatwo poddaje się procesowi nadruku offsetowego, lakierowania i hot-stampingu. Do produktów o większej wadze doskonale sprawdzi się tektura kaszerowana, czyli wykonana techniką polegającą na sklejeniu wydrukowanego na kartonie arkusza z tekturą falistą. Taki zabieg pozwala osiągnąć gramaturę kartonu do 500g i powyżej, dzięki czemu pudełko jest bardziej wytrzymałe, zabezpieczone przed uszkodzeniem. Oferujemy Państwu do wyboru obydwa powyższe rozwiązania. Specjalizujemy się w realizacji wyłącznie pudełek z nadrukiem na zamówienie Klienta i w razie potrzeby zawsze służymy pomocą.

Produkcja opakowań kartonowych krok, po kroku

Produkcja rozpoczyna się od wyboru surowców. Karton wykorzystany w procesie produkcji zazwyczaj wykonany jest m.in z makulatury pochodzącej z recyklingu (np. ze starych książek czy czasopism). To znacznie przyczynie się do ochrony środowiska naturalnego, o co warto zadbać. Pudełka kartonowe z nadrukiem mogą mieć różną formę i wiele zastosowań. Mając to na uwadze, w naszej ofercie znajdziecie państwo opakowania fasonowe, pudełka z wieczkiem, produktowe, o kształcie poduszki, kieszonki i wiele innych. Nasza oferta dedykowana jest wielu branżom, między innymi branży obuwniczej, spożywczej, bieliźnianej, galanterii skórzanej itp.  Oferujemy ozdobny nadruk na opakowaniach metodą druku offsetowego, który jest powszechnie stosowaną techniką drukarską, dzięki której osiągana jest najwyższa jakość i spójność w porównaniu z innymi metodami. Pozwala to na umieszczenie dowolnej, ozdobnej grafiki trwałym nadrukiem w nasyconych kolorach, odpornych na ścieranie. Na życzenie Klienta możemy uszlachetnić papier różnymi metodami, między innymi lakierowaniem UV, foliowaniem lub wytłaczaniem. Możemy i chcemy realizować wszelkie państwa potrzeby. Gwarantujemy państwu bezpieczeństwo produktów i co niezwykle ważne pomoc w kreowaniu dobrego wizerunku twojej marki. Oprawa produktu w postaci atrakcyjnego opakowania na pewno pomoże poszerzać grono klientów. Skorzystaj z tej szansy i poznaj szeroki wybór stosowanych przez nas rozwiązań.

Czy pudełka z logo firmy to dobry sposób na reklamę? Nie tylko wnętrze ma znaczenie

Pudełka produktowe z założenia mają służyć do zapakowania produktów. Przede wszystkim powinny je chronić przed zabrudzeniem i zniszczeniem, powinny być praktyczne, funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Nie bez znaczeni jest proste i łatwe składanie, dzięki któremu można sprawnie zapakować i rozpakowywać produkt. Poprzez zastosowanie odpowiednich wykrojników możemy zaproponować ciekawe i praktyczne rozwiązania dla państwa towaru.  Dodatkową, ale bardzo ważną funkcją jest też promocja twojej firmy. Poprzez umieszczenie nazwy firmy, logo czy innej grafiki zyskuje atrakcyjność pudełek i są one doskonałym nośnikiem reklamy. Estetyczne pudełko z logo firmy wzbudza pozytywne skojarzenia, kreuje wizerunek danej firmy i wzmacnia jej rozpoznawalność. Nasze pudełka produktowe spełniają wszystkie te funkcje. Od początku złożenia zlecenia ściśle współpracujemy z potencjalnym Klientem w kwestii samego projektu, jak i doboru odpowiednich materiałów. Gwarantujemy profesjonalizm i wysoką jakość każdego detalu, na każdym etapie produkcji. W trosce o Państwa zadowolenie konsultujemy wszelkie podejmowane przez nas czynności zgodnie z państwa preferencjami, dokładnie wyjaśniając, na czym polegają. Producent opakowań kartonowych z nadrukiem agmis druk to miejsce, które odwiedziło już wielu zadowolonych Klientów, z różnych regionów Polski. Dołącz do tego grona i sprawdź, dlaczego pudełka na zamówienie cieszą się taką popularnością.

Mapa miast - produkcja opakowań agmis druk

Zapraszamy do współpracy

Dotychczas świadczyliśmy usługi dla klientów z miejscowości: Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Częstochowa, Radom, Białobrzegi, Łódź, Zgierz, Siemiatycze, Mińsk Mazowiecki. Wykonujemy zarówno projekt, jak i wykrojnik konkretnego produktu, dzięki czemu klient chętniej korzysta z naszych usług.  Zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski. Wysyłka odbywa się z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, co pozwala szybko i sprawnie dostarczać państwa zlecenie pod wskazany adres. Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej.

Zapytaj o produkt Prywatny ochroniarz produktu, czyli producent opakowań tekturowych
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nakład
Dodatkowe informacje
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka