Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Uniwersalne i ponadczasowe, czyli pudełka kartonowe z przykrywką


Zapytaj o produkt

Pudełko z wieczkiem. Jeden produkt, wiele funkcji

Pudełko na buty z przykrywką

Pudełka kartonowe z przykrywką należą do produktów uniwersalnych i ekologicznych, ponieważ mogą mieć mnóstwo zastosowań. Takie pudełko może być opakowaniem towaru, paczką wysłaną swoim bliskim, czy praktyczną przechowalnią drobiazgów i większych rzeczy. W atrakcyjne wizualnie pudełka z wieczkiem można nie tylko opakować produkt, ale sprawić, aby idealnie z nim współgrał. Wykonane przez nas eleganckie kartonowe pudełka, świetnie nadają się na opakowania wielu towarów, takich jak obuwie lub odzież, ręczniki, bielizna, a nawet gry planszowe czy puzzle. Stworzone z materiałów wysokiej jakości, są funkcjonalne i praktyczne. Solidne pudełka z wieczkiem po spełnieniu swojej funkcji są wykorzystane do wielu innych celów, zyskując tym samym drugie życie.

Pudełka kartonowe z wieczkiem

Nasze pudełka wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zarówno z tektury litej, jak i falistej. Kartony kaszerowane oparte na różnych metodach uszlachetnienia papieru są mocne, wytrzymałe i trwałe. Kilkuwarstwowa tektura zwiększa odporność na urazy mechaniczne, wgniecenia i rozdarcia i jest gwarancją bezpiecznego i wygodnego transportu. Takie opakowanie skutecznie chroni przed kurzem i wilgocią, a wieczko dodatkowo ułatwia jego użytkowanie. Tworzymy pudełka z przykrywką, w oparciu o nowoczesną technologię i zależnie od ich przeznaczenia: Mogą Państwo wybrać dowolny kształt oraz grafikę, według własnych pomysłów. Pomożemy w wyborze i wspólnie, od podstaw stworzymy idealne pudełko dostosowane do Państwa potrzeb. Przekonaj się, jak atrakcyjne, solidne i wytrzymałe może być zwykłe pudełko.

 

Pudełka produktowe z wieczkiem – gdy liczy się pierwsze wrażenie

Ciekawe, estetyczne i solidne opakowanie zachęca do zakupu. Intrygujące pudełko z wieczkiem podkreśla atrakcyjność produktu i dodaje mu charakteru. Dlatego właśnie, tak chętnie wykorzystuje się pudełka z przykrywką w handlu detalicznym. Takie pudełka są gadżetami same w sobie: przyciągają wzrok i budzą pozytywne skojarzenia z firmą. Atrakcyjnym pudełkiem można zdobyć szacunek oraz sympatię klientów. Proponujemy Państwu różnego rodzaju pudełka kartonowe z przykrywką, dopasowane do konkretnego produktu. Mogą Państwo wybrać dowolny nadruk w trwałej i wyraźnej kolorystyce, stworzonej w profesjonalnym programie graficznym. Wytrzymałość wieczka pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie, bez utraty sztywności czy efektu zagięć. Opakuj produkt w wyjątkowe pudełko i ciesz jego trwałością, funkcjonalnością i wyglądem.

Pudełka samoklejące z wieczkiem - Potencjał i technologia produkcji

Oprócz klasycznie składanych pudełek, proponujemy Państwu jakościowo lepsze kaszerowane pudełka samoklejącezobacz film. Dłuższe krawędzie wieczka i denka od razu zostają sklejone w procesie produkcyjnym. Natomiast krótsze krawędzie są pokryte klejem, który natychmiast zasycha. Złożenie pudełka następuje poprzez zetknięcie dwóch powierzchni posmarowanych klejem. Nie ma znaczenia, kiedy chcemy kartonik zamknąć, ponieważ klej jest przez cały czas suchy i umożliwia sklejenie pudełka w dowolnym czasie. Bez wątpienia tylko ten produkt stanowi tańszą alternatywę do pudełek oklejanych. Jego zaletą oprócz walorów estetycznych jest możliwość szybkiego złożenia, co przyspiesza proces pakowania towaru. Dodatkowo to rozwiązanie umożliwia przewożenie otwartych, rozłożonych pudełek na palecie i w przeciwieństwie do pudełek oklejanych daje ogromne oszczędności w transporcie.

Sposób klejenia pudełka kartonowego z przykrywką wieczko pudełka samoklejącego przykład pudełka samoklejącego - denko pudełka na buty

 

Zastosowanie

 

Dzięki zastosowaniu estetycznego nadruku, oklein i papierów introligatorskich a także złocenia i foliowania produkowane przez nas pudełka używane są jako:

  • opakowania na odzież
  • pudełka do galanterii skórzanej
  • opakowania na buty
  • pudełka do ręczników
  • opakowania na koszule
  • pudełka do halek
Zapytaj o produkt Uniwersalne i ponadczasowe, czyli pudełka kartonowe z przykrywką
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nakład
Dodatkowe informacje
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka