Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Teczki reklamowe A4 z nadrukiem firmowym


Zapytaj o produkt

Teczka firmowa - przykładowy projekt teczki firmowej

Teczki reklamowe A4 z nadrukiem są doskonałym sposobem na wzmocnienie wizerunku firmy. To idealny nośnik reklamy w czasie prezentacji, konferencji i spotkań z potencjalnymi klientami. Zastosowanie podczas druku teczek odpowiedniej kolorystyki, profesjonalnej grafiki pomoże z pewnością w przyciągnięciu uwagi klientów. Dzięki takim teczkom w profesjonalny sposób można przedstawić ofertę firmy i zainteresować nią odbiorców. Teczki reklamowe wykonujemy z trwałego i odpornego na zniszczenia materiału, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie. Dostępne są w różnych grubościach, kolorach oraz z różnymi rodzajami zamknięć, takimi jak np. gumki, klamry. Co więcej, dzięki temu, że mogą być wyposażone w kieszenie, skrzydełko i wizytowniki, pomagają utrzymać porządek w dokumentach i ułatwiają pracę biurową. Korzyści wynikające z użytkowania teczki reklamowej A4 to: prezentacja marki, podniesienie prestiżu, zwiększenie zainteresowania przyszłych klientów. W dzisiejszych czasach konieczne jest wykorzystanie różnorodnych narzędzi marketingowych. Teczki reklamowe są jednym z najpopularniejszych sposobów na promocję firmy.

Teczki na dokumenty A4 - bardzo poręczny gadżet

Przykład teczki firmowej dla Banku

Teczki ofertowe A4 to praktyczne miejsce przechowywania dokumentów. Sztywne, wytrzymałe i poręczne dobrze spełniają swoją funkcję. Służą nie tylko do przechowywania zapisanych na kartkach informacji. To bardzo skuteczne narzędzie reklamy. Użyty przy produkcji elegancki papier kredowy oraz estetyczny nadruk (np. logo firmy) zachęcają do zapoznania się z zawartymi w środku wiadomościami. W ten sposób można np. wręczyć klientowi zawarty kontrakt, pracownikowi umowę a partnerowi biznesowemu ofertę. Teczki z nadrukiem firmowym stały się nie tylko niezbędnym elementem wyposażenia biurowego. Są swoistą wizytówką całego przedsiębiorstwa.

Dopasowany format

Teczki na dokumenty wykonane są w formatach dopasowanych do najczęściej spotykanych formatów dokumentów i do ich ilości. Aby zwiększyć funkcjonalność, swoją teczkę warto wyposażyć w specjalny grzbiet tzw. dodatkowe bigowanie. Gdy chcemy przechowywać w teczce niewielką ilość kartek wystarczy wersja tzw. jednobigowa. Jeżeli więcej, warto zamówić model z podwójnym zgięciem tzw. dwubigowe (grzbiet 5 lub 10 mm). Formaty standardowe A3, A4 oraz A5 są w ciągłej sprzedaży. Grubość papieru, jak również szczegóły techniczne dopasowywane są każdorazowo do określonego zamówienia. Pozwala to na dobór optymalnej opcji do wymagań klienta.

Dodatkowe elementy

Teczki firmowe z nadrukiem mogą składać się w tradycyjny, standardowy sposób. Bardziej wyrafinowane zamknięcia zawierają elementy samoprzylepne w postaci rzepu, klamry, czy estetycznie zamontowanej gumki. Teczka firmowa może zawierać również plastikową kieszonkę doklejaną na ostatniej stronie. Jest to swoiste miejsce na wizytówkę, spersonalizowany liścik czy płytę CD. 

Indywidualny projekt teczki firmowej

Teczki z nadrukiem są doskonałym narzędziem reklamowym, które pozwala na skuteczne promowanie produktów i usług. Wysoka estetyka wykonania, możliwość zamówienia odpowiedniego materiału, jak również uszlachetnienia (folia mat, błysk, lakier UV), wpływają na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Również niebanalna, profesjonalna grafika, możliwość personalizacji projektu graficznego, dobór odpowiedniej kolorystyki (CMYK) mogą być elementem identyfikacji wizualnej firmy. Umieszczany zazwyczaj na pierwszej stronie nadruk z logo lub ciekawe hasło reklamowe przedsiębiorstwa zachęcają do zapoznania się ze szczegółowymi wiadomościami w środku. Zawarte zazwyczaj na odwrocie wszystkie informacje dotyczące danych o firmie będą zawsze w prosty i łatwy sposób dostępne. Taka teczka będzie wyróżniać się na tle innych.

Teczki reklamowe - największe zalety

Teczki firmowe z nadrukiem to dziś obowiązkowe wyposażenie każdego przedstawiciela firmy. W tani, estetyczny i trwały sposób promują Twoją firmę.

Do największych ich zalet należą:

  • funkcjonalność (znakomicie nadają się do przechowywania dokumentów np. w segregatorach) 
  • powszechność (mogą być używane w różnych branżach i sektorach)
  • trwałość (skutecznie chronią dokumenty znajdujące się w środku)
  • są skuteczną oprawa dla treści szkoleniowych, handlowych itp.
  • zwiększają rozpoznawalność marki poprzez personalizację.

Potrzebujesz szybko i tanio wydrukować teczkę firmową z nadrukiem? Wybierz nasza ofertę! Wyślij plik pdf. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość wykonania, możliwość skorzystania z gotowych wykrojników i krótki czas realizacji, to największe nasze zalety. Sprawdź sam i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą!

Format A4
Specyfikacja
  • Pełen kolor
  • Kreda 350 g matowa
Zapytaj o produkt Teczki reklamowe A4 z nadrukiem firmowym
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nakład
Dodatkowe informacje
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka