Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Ulotki składane – wiele opcji do wyboru


Zapytaj o produkt

Ulotki standardowe | Ulotki składane

Ulotki składane - Przykład ulotki składanej w

Ulotka składana to nic innego jak pojedynczy, bigowany arkusz papieru. W odróżnieniu od ulotki tradycyjnej ma więcej stron, z tego względu jej zaprojektowanie jest bardziej skomplikowane. Umożliwia przekazanie wielu informacji w zgrabnej formie.

Ulotki A4 składane do DL oraz inne popularne warianty

W jaki sposób składane są ulotki reklamowe i co je wyróżnia? Główną częścią projektowania ulotki jest wybranie racjonalnego schematu jej składania. Format DL doskonale sprawdzi się do zareklamowania usług i produktów, jest to doskonałe rozwiązanie umożliwiające przekazanie sporej ilości informacji. Charakterystyczne cechy ulotki DL to jej wymiary 99 x 210 mm, a także to, że jest składana. Wiele możliwości jej złożenia sprawia, że chętnie wykorzystuje się ją w najróżniejszych branżach. Popularna ulotka A4 składana na 3 części to arkusz zginany dwukrotnie w tym samym kierunku, jeden panel jest przykryty dwiema pozostałymi stronami. Jest to ułożenie w literę C, można także złożyć ulotkę w literę Z, strony składają się wówczas w harmonijkę. Arkusz złożony na kilka części sprawia, że treść łatwiej się czyta, a potencjalny klient szybciej znajduje interesujące go informacje.

Ulotka A4 składana może być wykorzystywana do przedstawienia oferty albo prezentacji swojej firmy klientowi. Zastosowanie dodatkowych uszlachetnień sprawia, że ulotka składana na 3 stanie się bardziej elitarna i wyróżni firmę na tle konkurencji. Aby otrzymać elegancki wariant ulotki, stosowane jest także bigowanie, które przygotowuje materiał do zgięcia oraz falcowanie, czyli „złamywanie”, nadające wariantom składanym odpowiednią formę. Każde zgięcie daje dodatkową powierzchnię, ulotka składana na 4 ma dużo więcej stron niż składana na pół.

Popularne rodzaje falcowania ulotek: składane na pół, składane w 'Z’ oraz składane w 'C’.

Makiety do pobrania (pobierz makietę)

Poniżej instrukcje prezentujące poszczególne rodzaje składania.

Ulotka składana na pół Ulotka składana na pół Ulotka składana na pół

Ulotka składana - czytelny projekt i jasny przekaz

Dobrze wykonana ulotka to zarówno projekt graficzny, rodzaj papieru, a także zastosowana kolorystyka. Umiejętne złożenie ulotek wpływa na jakość i trwałość całego nakładu. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie zasady, aby każda kolejna strona ulotki nawiązywała do poprzednich, klient w miarę czytania uzyska więcej informacji i zrozumie przekaz. Każda strona powinna zawierać tytuł i podtytuły, nie należy przesadzać z ilością zdjęć, ponieważ ulotka będzie wówczas przeładowana i trudna do zrozumienia. Pierwsza strona to okładka, powinna zawierać najważniejsze przesłanie, a ostatni panel najlepiej zarezerwować na dane kontaktowe. Oryginalna okładka zachęca do otworzenia ulotki i zapoznania się z jej treścią.

Zapytaj o produkt Ulotki składane – wiele opcji do wyboru
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nakład
Dodatkowe informacje
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka