Drukarnia opakowań tekturowych i druki reklamowe

Nowoczesne usługi introligatorskie na najwyższym poziomie


Zapytaj o produkt

Drukarnia agmis druk to profesjonalny zakład poligraficzny świadczący najwyższej jakości usługi introligatorskie. Introligatorstwo to bardzo szeroka dziedzina przemysłu poligraficznego, która zajmuje się wieloma czynnościami m.in. oprawianiem prac dyplomowych czy oprawą i renowacją książek.

Oprawy introligatorskie - szycie książek

Drukarnia agmis druk - profesjonalnie i nowocześnie

Zakład poligraficzno-handlowy agmis druk działa na rynku introligatorskim już od wielu lat, nieustannie pogłębiając swoją ofertę, by dopasować ją do zmieniających się oczekiwań klientów. Za sprawą bardzo dobrej jakości materiałów, a także posiadanego profesjonalnego sprzętu renomowanych marek jest to możliwe. Drukarnia agmis druk prowadzi bardzo szeroką działalność. Począwszy od oprawy pracy dyplomowych, prac magisterskich, licencjackich, a także doktorskich, po oprawę roczników gazet oraz czasopism.

Oprawa roczników czasopism niezwykle elegancka i z klasą

Oprawa czasopism to bardzo starannie wykonywana usługa. Do szycia używane są nici, a czasopisma oprawiane są w twardą elegancką oprawę. Ponadto na oprawie może być wykonane złocenie tytułu czasopisma, roku, a także zakresu numerów. Dzięki tej usłudze można nadać im zupełnie nowego charakteru. W ten sposób zabezpieczone czasopisma wyglądają po prostu pięknie. Jest to możliwe za sprawą świetnej jakości materiałów oraz sprzętów. Wiele instytucji oraz osób prywatnych wypróbowało ten sposób segregacji i zabezpieczenia swoich egzemplarzy. Jeśli masz serię czasopism, koniecznie wypróbuj i Ty.

Renowacja starych książek, nadaj im nowe życie

Drukarnia agmis druk to przedsiębiorstwo specjalizujące się także w renowacji starodruków. Odnawianie książek dla pracowników to prawdziwa pasja, dlatego naprawione egzemplarze dają niesamowity efekt wizualny. Drukarnia agmis druk podejmuje się reperacji książek, zwłaszcza cennych starodruków. W zakresie swojej oferty świadczy usługi odnawiania opraw skórzanych, gdzie podczas pracy niwelowane są pęknięcia, naprawiane są narożniki oraz ubytki oprawy. Ponadto, jeśli posiadasz zabytkowe druki papieru, na których są różnego rodzaju przebarwienia, albo ubytki lub kruszący się papier to pracownicy również podejmą się ich renowacji.

Oprawianie książek to kolejna usługa świadczona przez zakład poligraficzny. Za sprawą innowacyjnych systemów poligraficznych firma jest w stanie zaproponować klientowi niecodzienne, przykuwające uwagę rozwiązanie. Oferowane oprawy posiadają skomplikowane, eleganckie złocenia, wykonane z największą starannością, a każdy rodzaj wykonywany jest z uszlachetnieniem.

Drukowanie prac dyplomowych z największą starannością

Mając wieloletnie doświadczenie w branży, pracownicy wiedzą jak duże znaczenie, ma profesjonalne wydrukowanie pracy dyplomowej, a także jej oprawienie. Klienci mogą skorzystać z druku kolorowego oraz czarno-białego, jedno- i dwustronnego. Drukowane są także wykresy, grafiki, obrazy w świetnej rozdzielczości. Firma świadczy także pomoc podczas przygotowania technicznego pracy do wydruku.

Wydrukuj u nas w swoją pracę, byś mógł cieszyć się długo jej efektem.

Zapytaj o produkt Nowoczesne usługi introligatorskie na najwyższym poziomie
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nakład
Dodatkowe informacje
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
Poznaj opinie naszych klientów
cudzysłów Zamawialiśmy w firmie Agmis-Druk pudełka na obuwie i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, zlecenia były realizowane w ustalonym terminie. Polecam!
google Danuta Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Zlecone ulotki, super wykonanie, szybki czas realizacji. Polecam!!!
google nico west
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Szybki czas realizacja, super jakość i cena.
google Luki PGN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Bardzo miły właściciel, wydruki A4 dobrej jakości, wszystko przebiegło bezproblemowo i w miłej atmosferze, szczerze polecam!
google Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Regularnie zamawiam u nich kartoniki na obuwie, które są solidne i dobrze wykonane. Zamówienia są realizowanie szybko i bezproblemowo. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają praktycznych i solidnych opakowań.
google AGABUT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Oprawy pięknie i solidnie wykonane. Na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.
google Aneta Loks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Ulotki bardzo dobrze wykonane, jakościowo top. Polecam 🤝
google Leszek Cajgler
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Agmis druk u której zamawiam głównie opakowania kaszerowane a także różnego rodzaju druki, katalogi, ulotki itd.Z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą firmą. Szybka komunikacja czy to mailowa czy też telefoniczna i szybkie wykonanie usług w dobrej cenie. Polecam każdemu!
google DAMIAN MACIEJEWSKI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
cudzysłów Profesjonalne usługi.Szybki termin realizacji .Przemili właściciele. Polecam
google Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka